با برند باکیفیت ابزارهاردکس آشنا شوید!

برند باکیفیت ابزار هاردکس

با برند باکیفیت ابزارهاردکس آشنا شوید!

/ /۱۴۰۱
منبع:

بهترین برند ابزار

برند هاردکس با سابقه‌ای بیش از ۶۰ سال در صنعت ابزارآلات ایران، نام بسیار شناخته شده‌ای در زمینه تهیه و توزیع ابزارآلات در دسته‌های مختلف است. وقتی صحبت از برند باکیفیت ابزار می‌شود، حتما نام هاردکس به گوش میر‌سد! همانطور که می‌دانید یکی از نکات مهم ایمنی کار با ابزارهای مختلف، اطمنیان از کیفیت ابزار است. در نتیجه ابزار خود را با بررسی و وسواس بیشتری انتخاب کنید! گروه بازرگانی هاردکس با هدف جلب رضایت مصرف‌کنندگان گرامی، محصولات و خدمات خود را ارائه می‌دهد. در ادامه مطلب با برند هاردکس بیشتر آشنا خواهیم شد.

محصولات هاردکس چگونه تهیه می‌شود؟

پس از بررسی‌های فراوان در راستای جلب رضایت مصرف‌کنندگان و طبق نیاز آن‌ها، تمامی ابزارها از خارج از کشور و از کشورهای هند، چین، تایوان و ... وارد می‌شود. بسیاری از این ابزارها متناسب با نیاز مصرف‌کنندگان سفارشی‌سازی شده و به سفارش ایران ساخته می‌شود. برخی محصولات برند باکیفیت ابزار هاردکس نیز در اخل ایران تولید می‌گردد. محصولاتی که در داخل ایران تولید می‌شود از باکیفیت‌ترین مواد اولیه تهیه و ساخته ‌شده است. گردآوری ابزارآلات در گروه بازرگانی هاردکس از طریق معتبرترین تولیدکنندگان صورت می‌پذیرد.

دسته‌بندی ابزارآلات برند هاردکس چگونه است؟

برند هاردکس شامل انواع و اقسام ابزارآلات می‌شود و ابزارهای مختلفی را در دسته‌های مختص خود دارا می‌باشد. ابزارآلات هاردکس عبارتند از:

  • ابزارآلات دستی مانند آچار، پیچ‌گوشتی، انبردست و ...

  • ابزارآلات بادی شامل آچار بکس، دریل بادی، جغجغه بادی و ...
  • ابزارالات جوش و برش همچون  دستگاه اینورتر جوشکاری و متعلقات آن، انواع تورچ های جوش و برش، انواع مانومتر ها و متعلقات آنها و...
  • ابزارآلات باغبانی شامل قیچی، اره، بیل، بیلچه، تبر و ...
  • ابزار و تجهیزات گاراژی و کارگاهی مانند جک موتور درار، جک سوسماری، کمپرسور فندکی، استکر دستی، استکر برقی، جک پالت و...
  • ابزارآلات انبارداری
  • ابزارهای برقی

ابزارآلات گروه بازرگانی هاردکس روز به ‌روز کامل‌تر شده و قسمت بیشتری از بازار را پوشش می‌دهد تا نیاز مصرف‌کنندگان را برطرف نماید.

خدمات هاردکس شامل چه چیزهایی می‌شود؟

برند باکیفیت ابزار هاردکس با ارائه محصولات متنوع و باکیفیت سعی دارد که به هدف خود یعنی جلب رضایت مصرف‌کنندگان برسد. در این راستا کیفیت خدمات خود را روز به روز بهبود می بخشد. کالاهای برند هاردکس دارای ضمانت و خدمات پس از فروش هستند. ضمانت کالاها شامل ضمانت یک‌ساله و برای برخی از محصولات شامل ضمانت تعویض به‌صورت مادام‌العمر می‌شود. برند هاردکس برای بهبود کیفیت خود روز به‌ روز گسترده‌تر شده و محصولات متنوعی را به فهرست محصولات خود اضافه می‌کند تا بتواند بیشتر نیاز مصرف‌کنندگان را برطرف کند و رضایت آن‌ها را جلب نماید. گروه بازرگانی هاردکس همواره در جهت ارتقای خود و ارائه خدمات بهتر به مصرف‌کنندگان پذیرای پیشنهاد‌ها و انتقادات است تا با ارائه نظرات مصرف‌کنندگان بتواند خدمات خود را ارتقا دهد. همچنین شما می‌توانید با تماس با ما جهت خریدی مطمئن مشاوره بگیرید و بهترین ابزار خود را انتخاب نمایید. کارشناسان ما با صبر و حوصله شما را جهت انتخابی درست، راهنمایی می‌کنند.

ابزارآلات برند هاردکس چه ویژگی‌هایی دارند؟

محصولات برند هاردکس دارای قیمت مناسب برای تمامی مصرف‌کنندگان، دوام و عمر بسیار عالی هستند و طبق نیاز بازار ایران تهیه می‌شوند. این ابزارآلات دسته‌بندی مختلفی را شامل می‌شود که پیش‌تر به آن اشاره شد که تنوع محصولات برند باکیفیت ابزار هاردکس را نشان می‌دهد. تمامی ابزارها شامل خدمات پشتیبانی و ضمانت می‌شود. سبد محصولات هاردکس در آینده نزدیک کامل‌تر شده و محصولات جدیدی در آینده به بازار معرفی خواهد شد.

نحوه تهیه ابزارآلات هاردکس چگونه است؟

ابزارآلات برند هاردکس در وب ‌سایت گروه بازرگانی هاردکس قابل‌مشاهده است. همچنین برند هاردکس دارای نمایندگی‌های فعال بوده که خدمت‌رسان مصرف‌کنندگان هستند. ابزارآلات هاردکس هم به‌صورت تکی و هم به‌صورت عمده قابل تهیه هستند. گروه صنعتی هاردکس برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر در حال افزایش تعداد نمایندگی‌ها و پذیرش نمایندگی‌های مختلف است.

جهت کسب مشاوره و دریافت لیست قیمت ابزارآلات هاردکس روی لینک درج شده کلیک کنید و با ما در تماس باشید.