منگنه کارتن دوز ابزارهای بادی


برند هاردکس

ساخت کشور چین

جنس محصول

ویژگی حداکثر فشار: psi120 (bar 8.3(


امروزه صنعت بسته‌بندی از اهمیت زیادی برخوردار است و ابزارهایی هم برای تسهیل این امر طراحی‌شده‌اند. یکی از این ابزارهای کاربردی، «منگنه‌کوب کارتن» است که وجود آن برای بسته‌بندی لازم و ضروری است.

منگنه‌کوب‌های کارتن در انواع مختلف دستی، برقی، بادی و شارژی به بازار عرضه‌شده‌اند و هر یک ویژگی‌های خاص خود را دارد؛ در بین این انواع مختلف منگنه‌کوب‌های بادی کارتن به علت قدرت و سرعت کار بیشتر و هزینه نگهداری پایین، مورد استقبال فراوان قرارگرفته‌اند.

هر یک از منگنه‌کوب‌های بادی ویژگی‌های مختص به خود را داشته و شما باید با توجه به نیازتان منگنه‌کوب مناسب را برگزینید. اکثر منگنه‌کوب‌های بادی کارتن، کارتن‌های یک‌لایه و دولایه را می‌دوزند؛ اما اگر قصد دوختن کارتن‌هایی با ضخامت بالا را دارید باید هنگام خرید به سایز سوزن منگنه مصرفی و ضخامتی که آن منگنه‌کوب می‌دوزد توجه نمایید. کار با این منگنه‌کوب‌ها نیز بسیار آسان است. تنها کافی است سوزن منگنه را در مخزن آن جایگذاری کرده و بعد از اتصال منگنه‌کوب به کمپرسور باد، آن را روی قسمتی که قصد دوختنش را دارید قرار دهید و دسته را فشار دهید تا عمل دوختن انجام گیرد.

شرکت هاردکس با بیش از 30 سال سابقه در زمینه ابزارهای بادی، منگنه‌کوب‌های کارتن باکیفیتی را به بازار عرضه نموده است که برای کار با کارتن‌هایی با ضخامت زیاد نیز قابل‌استفاده‌اند. قدرت و سرعت کار بالای این منگنه‌کوب، مصرف انرژی کم و هزینه نگهداری پایین این محصول باعث شده تا جایگاه خود را در بین انواع منگنه‌کوب‌ها به دست آورده و از محبوبیت خاصی برخوردار گردد.

 

مشخصات فنی محصول:

  • ابعاد:145x227x346 میلی‌متر ( "13.62 * "8.94 * "5.71)                 
  • وزن: 2.7 کیلوگرم
  • میزان فشار عملیاتی: psi 70-100 )bar  5-7)
  • حداکثر فشار: psi120 ) bar 8.3)
  • ظرفیت سوزن منگنه:  100عدد